Fluor Jobs

Job Information

Fluor Młodszy Specjalista ds. Planowania Inwestycji in Gliwice, Poland

Job Description:

W związku z uruchomieniem kilku nowych projektów poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem na stanowisku:

Młodszy Specjalista ds. Planowania Inwestycji

Miejsce pracy: Gliwice, Polska oraz Finlandia bądź Słowacja

Ofertę naszą kierujemy do osób posiadających wstępne doświadczenie zawodowe w obszarze planowania oraz w zakresie realizacji, po stronie inżynieryjnej, projektów typu EPC.

Oferujemy możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w obszarze planowania inwestycji poprzez realizację projektów dla branży Advanced Manufacturing oraz dzięki stałemu wsparciu doświadczonych ekspertów i dedykowanym planom szkoleniowym.

Podstawowy zakres obowiązków:

• Wsparcie przy tworzeniu harmonogramów inwestycji dla wszystkich faz jej realizacji.

• Nadzór i współpraca z podwykonawcami przy przygotowywaniu harmonogramów budowy.

• Koordynacja i monitorowanie harmonogramów podwykonawców uwzględniająca priorytety Inwestycji.

• Raportowanie postępów prac w biurze oraz na budowie, analiza odchyleń i różnic.

• Opracowywanie wspólnie z Kierownictwem – w razie potrzeby – wytycznych planu działań naprawczych; weryfikacja harmonogramów podwykonawców.

• Ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu.

Job ID: 118135BR

City: Gliwice

State: Śląskie

Country: Poland

We reserve the right to modify or revise the job descriptions in part or in its entirety. Reasonable accommodations will be made in accordance with governing law.

We are an equal opportunity employer that recognizes the value of a diverse workforce. All qualified individuals will receive consideration for employment without regard to race, color, age, sex, sexual orientation, gender identity, religion, national origin, disability, veteran status, genetic information, or any other criteria protected by federal, state or local law.

DirectEmployers